Zobacz funkcje Yellowtask.

Yellowtask przygotowaliśmy dla małych i średnich firm. Oprócz podstawowych funkcji CRM do których zaliczamy: szanse sprzedażowe, osoby kontaktowe, analitykę i raporty, skupiliśmy się na planowaniu zadań, liczeniu czasu zadań przy pomocy timera oraz rozliczaniu zadań z klientem. Moduł faktur pomoże Ci automatycznie wysłać fakturę do klienta. Załóż darmowe konto

Klienci

Dodaj nowego klienta na podstawie NIPu a systemu pobierze z GUS wszystkie informacje na jego temat. W karcie klienta możesz dodawać osoby kontaktowe, które później możesz przypisać do osób do których wysyłasz faktury. Wystawioną fakturę VAT wyślesz jednym kliknięciem z Yellowtask.

Załóż darmowe konto

Szanse sprzedażowe

Dodawaj nowe szanse sprzedażowe w prosty sposób i sprawdzaj wyniki swojego biznesu. Dzięki naszemu CRM szybciej zamkniesz sprzedaż i wzrośnie Twój biznes.

Załóż darmowe konto

Zadania i raportowanie czasu

Moduł zadań w Yellowtask to nie tylko kalendarz. Skupiliśmy się także na raportowaniu czasu poszczególnych zadań. Timer włączysz jednym kliknięciem na pulpiecie systemu (dashboard). Dodatkowo do każdego zadania możesz przypisać stawkę godzinową lub odpowiednią kwotę, a dzięki temu zyskasz na dokładnych rozliczeniach ze swoimi klientami.

Załóż darmowe konto

Faktury

W module faktur mocno skupiliśmy się na automatyzacji tego procesu. Zapominasz się przypomnieć z zaległą fakturą? Z Yellowtask to już nie problem. Wystawione faktury wyślesz do klienta z poziomu systemu jednym kliknięciem. System również poinformuje Cię że upłynął już termin zapłaty faktury a wtedy możesz wysłać do klienta przypomnienie.

Załóż darmowe konto

Eksport danych

W Yellowtask możemy eksportować dane z każdego modułu. Używając filtrów (szukaj), możesz ustawić potrzebne Ci kolumny a także przefiltrować wyniki. Używając masowych akcji na liście wyeksportujesz dane do jednego z trzech formatów: CSV, XML, XLSX.

Załóż darmowe konto

Szanse sprzedażowe

Dodawaj nowe szanse sprzedażowe w prosty sposób i sprawdzaj wyniki swojego biznesu w jednym systemie.

Planowanie zadań

Twórz nowe zadania i przypisuj do swoich wpsółpracowników aby każdy wiedział za co jest odpowiedzialny.

Powiadomienia

Bądź na bieżąco co robią Twoi współpracownicy. Dodawaj notatki aby o wszystkim pamiętać

Dbamy o Twój czas, dlatego wszystkie męczące czynności wykonasz jednym kliknieciem. Stworzyliśmy prosty i inuticyjny panel, bez zbędnych zakłądek i ustawień, który zadowala 100% użytkowników.

dodatkowe funkcje CRM

Zarządzaj firmą tylko z JEDNEJ platformy. Interesujące?
Zapoznaj się z naszymi dodatkowymi modułami.

Projekty

Uporządkuj swoje projekty. Sprawdź etap projektu i planuj zadania a wszystko będziesz miał pod kontrolą.

Obieg dokumentów

Każdą sprawę realizuje w zaplanowany i usystematyzowany sposób dzieki zdefiniowanym procesom.

Faktury

Fakturuj swoich klientów z naszego systemu CRM i sprawdzaj wyniki swojej sprzedaży. Twórz pliki JPK, proformy, rachunki.

Szybka wysyłka

Informuj klientów o nowościach w Twojej firmie lub wyślij im życzenia świąteczne. Przygotuj grupy i dodaj ich do wysyłki.

Stany magazynowe

Generuj dokumenty magazynowe. Zyskasz możliwość generowania dokumentów przyjęcia i wydania na podstawie faktur.

Osoby kontaktowe

Sprawdzaj informacje o osobach, z którymi współpracujesz. Osoby przypisane są do firm z którymi utrzymuejsz relacje.

co o nas mówią?

Poznaj dlaczego warto pracować na naszym nowym produkcie.