Dedykowane systemy CRM i CMS
Zaprogramujemy Twój biznes w Internecie.

Systemy CRM

Tworzony przez nas nowoczesny i bezpieczny CRM to stabilne oprogramowanie,
które wesprze Państwa czynności marketingowe i zoptymalizuje proces sprzedaży.

O nas

RiseNet to zespół kreatywnych programistów tworzących dedykowane aplikacje, strony i portale internetowe oraz szyte na miarę rozwiązania IT.

Projektując aplikacje, największy nacisk kładziemy na użyteczność, prostotę użytkowania, profesjonalne wykonanie i bezpieczeństwo. Wiemy, jakie narzędzia są niezbędne, aby każdy z projektów był dostosowany do różnorodnych potrzeb i spełniał oczekiwania naszych klientów.

Indywidualne podejście, ciągłe ulepszenia wprowadzane do aplikacji oraz doradztwo oferowane na każdym etapie, to dla nas gwarancja zadowolenia i długofalowej współpracy z klientami.

Strony www

Atrakcyjna, nowoczesna i funkcjonalna strona www dostosowana do Twoich potrzeb, z bezpiecznym systemem CMS i przejrzystym panelem edycji, pomoże Ci w pełni rozwinąć Twój biznes i zwiększy efektywność Twoich działań w Internecie. Skorzystaj z intuicyjnych rozwiązań, aby zyskać pełną kontrolę nad contentem lub powierz nam obsługę swojej strony, aby oszczędzić czas i zyskać pełne bezpieczeństwo.

Sklepy internetowe

Intuicyjny, autorski system wyposażony w profesjonalne narzędzia wspomagające sprzedaż, również za pośrednictwem urządzeń mobilnych, pozwoli Ci na proste zarządzanie parametrami, zamówieniami i produktami oraz szybkie i sprawne aktualizowanie oferty. Skorzystaj z naszego modułu, aby z impetem wejść na rynek e-commerce i dostarczyć klientom rozwiązań, jakich oczekują od Twojej firmy.

Portale

Zaawansowana aplikacja internetowa o niezawodnej strukturze i spersonalizowanej grafice, pomoże Ci zbudować silną markę w Internecie i wyróżnić się na tle konkurencji. Tworząc Twój kreatywny serwis, położymy nacisk na jego współpracę z zewnętrznymi systemami i platformami społecznościowymi, przejrzysty interfejs, wsparcie dla integracji z użytkownikami, a także na nowoczesny design i stabilność działania.

Systemy CRM

Nowoczesny i bezpieczny CRM wesprze Twoje czynności marketingowe i zoptymalizuje proces sprzedaży oraz wszelkie działania związane z obsługą klienta. Dzięki integracji oferty, kontaktów, wiadomości e-mail, potwierdzeń dostaw i zamówień oraz profesjonalnemu systemowi raportów, zyskasz pełną kontrolę nad biznesem, a także oszczędzisz czas i pieniądze.

Zaciekawiły Cię nasze realizacje?
Zostaw e-mail lub telefon, a porozmawiamy.

+48

Przechodzimy do działania?

Marek Skotarek

Marek Skotarek

dyrektor zarządzający